Šárka Geroldová

Bio

Šárka Geroldová, kreativní umělkyně, známá pod přezdívkou SharkaSs, svoji kariéru nastartovala už v roce 2008. Popularitu si získala v rámci zveřejňování svých prvních hudebních skladeb na internetu. Později se začala zúčastňovat i hudebních akcí včetně „rapových battlů“.

Šárka už jako studentka gymnázia vyhrála druhé a třetí místo v celostátní literární soutěži a stala se semifinalistkou talentové soutěže Česko Slovensko má talent. Některé její skladby z hudebního alba Protiklady se umístily v hitparádách česko-slovenských rádií i televizí na prvních místech.

Prosadila se také jako spolutextařka a hudební producentka známých osobností. Skládala i hudbu do filmu. Šárka ve volném čase ráda cestuje. Chvíli žila v Americe, kde se učila anglicky. Zajímavostí je, že má titul MBA.

V rámci své nynější tvorby je pro ni jednou z nejdůležitějších hodnot osobitost a syrovost. I z toho důvodu na svých dílech nyní pracuje sama ve svém malém studiu a místo profesionálně upravených hudebních alb vydává nesložitě zpracované krátké útržky skladeb a „mini songy“, které jsou k dispozici i ve složce Bonusy